Phone – CZ
+420 608 444 956

Stormshield

Přišel Stormshield: nová produktová linie NETASQ

Už i v Čechách je dostupná rozšířená paleta produktů NETASQ: přišla rodina firewallů Stormshield Network Security, pokročilý systém ochrany koncových bodů Stormshield Endpoint Security, a Stormshield Data Security technologie šifrování.

NETASQ je od teď Stormshield

S příchodem rodiny Stormshield se dostal výrobce evropských firewallů, člen skupiny Airbus k novému milníku. Nové produkty neznamenají pouze rozšířenou kybernetickou bezpečnost, ale společnost se rozhodla pro nové jméno, od teď všechna řešení budou patřit značce Stormshield.

Evropská kybernetická bezpečnost

Stormshield je od nyní název evropských řešení pro kybernetickou bezpečnost: společným úkolem firewallů nové generace, ochrany koncových bodů a šifrování dat je zakládání bezpečnosti proti pokročilým kybernetickým útokům na nejvyšší úrovni evropské správy.

Poznejte naše novinky!

K rodině produktů Stormshield Network Security patří zcela nové softwarové, a nové hardwarové enterprise řešení. Nové, modulární modely série SN dosahují výkonu filtrování i 80 Gbps.

S příchodem nových modelů může každý* zákazník s firewallem NETASQ UTM aktualizovat firmware firewallu, dřívější koupeno NETASQ firewally můžete tak bezplatně změnit na novou verzi Stormshield.

 • Nové firewally Nové, modulární firewally pro velké podniky zajišťují výkon i 80 Gbps
 • Nové webové rozhraní Nové rozhraní bylo rozšířeno s funkcí logování a řízením činností
 • Nové SSL VPN Kanály SSL VPN pro mobilní uživatele, s novým a bezplatným klientem Stormshield
 • Backup v cloudu Automaticky můžete zálohovat nastavení firewallu šifrovaně a chráněné heslem na portály MyStormshield.eu, nebo na vlastním backup serveru
 • Kolaborantná bezpečnost Díky spolupráce mezi moduly firewallu je možné bezpečně oddělit a mít pod přísnějším dohledem koncové body se zranitelnostmi
 • Zvýšený výkon Nová architektura zajistí větší výkon firewallu, a výsledkem optimalizované implementace VPN je jeho vyšší výkon stejně na každém novém a starém zařízení
 • Rozšířená podpora IPv6 Síťové moduly, IPS, DHCP a SLAAC
 • Firewall služeb Microsoft Zvyšte bezpečnost svých serverů s firewallem schopným poskytovat více než 50 Microsoft RPC úkolů
 • HTTP cache proxy Místní mezipaměť k optimalizaci procházení webu
 • DHCP over IPSEC Podpora k používání vzdálených DHCP serverů
 • LACP/LAG Velké modely firewallů pro enterprise řešení poskytují možnost k seskupení síťových připojení

* podmínkou aktualizace je aktivní předplacení UTM a firewall NETASQ série US, NG, zda V. Aktualizace je již bezpečně dostupná pro každý podporovaný firewall. Pro aktualizaci se obraťte na správce/Stormshield partnera! 

Poznejte naše nové produkty!

stormshield-products

Stormshield Endpoint Security

Stormshield Endpoint Security je nový milník evoluce antiviry vyvíjené pro ochranu koncových bodů a serverů zakládaných na Windows.

Prokázalo se, že proaktivní ochranný systém bez signatur a virových databází, založený na chování, dokáže zastavit nejnovější kyber-útoky: s ochranou zranitelností umožňujících průnik trojanů, se zabezpečením operačního systému, s jedinečnými moduly proti APT útokům znamená Stormshield Endpoint Security novou generaci ochrany koncových bodů.

Moduly k řízení aplikací, správě zařízení, regulování Wi-Fi spojení a vnějších přístupů umožňují vytváření základů obchodního bezpečnostního pořádku, který podobně jako brána firewall dokáže zajistit přísný pořádek na pracovních stanicích a serverech.

Stormshield Data Security

Stormshield Data Security dodává vyloučeny možnost k bezpečnému ukládání a důvěrnému přístupu šifrovaných dat k rozšíření ochrany na úrovni sítě a koncových bodů. Tímto poskytuje rodina Stormshield kompletní ochranu od údajů až ke koncovým bodům.

Naše stránka je stále aktualizována s produkty Stormshield.

Stormshield-Range-SN2000-SN3000-SN6000-2-Picture

Nové SN2000, SN3000 a SN6000 – s výkonem firewallu až 80 Gbps